
Компенсатор гідроудару WATER SET 14.1 комплект 1/2" ЗЗ 10 бар Boiler Series
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: KV31243
Мембранний бачок амортизатор гідроударів WATER SET 14.1 спеціально призначені для використання в системах, де потрібне погашення гідравлічних ударів. Амортизатори KOER призначені для зменшення або виключення гідравлічного удару. Моделі цієї серії поглинають перепади тиску у воді або інших рідинах, які раптово зупиняються або змушені змінити напрямок через швидке закриття клапанів. Амортизатори найкраще використовуються в точці удару та мають бути встановлені якомога ближче до клапана або труб, де найчастіше відбуваються гідравлічні удари. Повітряна камера діє як подушка, яка стискається, коли тиск системи раптово зростає або пульсує внаслідок гідравлічного удару.
Характеристики
- Вага 0.255 кг
- Гарантійний термін 12 міс
- Конструктивне виконання бака Циліндр
- Максимальна робоча температура 90 град.
- Максимальний робочий тиск 10 бар
- Матеріал корпуса Нержавіюча Сталь AISI 304L
- Виробник KOER
- Тип розширювального бака Мембранний
- Матеріал мембрани Бутилкаучук
- Об'єм, л 0.162
- Покриття Двошаровий поліуретан, покриття епоксидною фарбою для ґрунту.
- Діаметр приєднувального патрубка 1/2" американка ЗР
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kvant Labaratory |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Максимальний робочий тиск | 10 МПа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Діаметр | 80 мм |
| Об'єм розширювального бака | 0.162 л |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1/2" |
| Конструктивне виготовлення бака | Циліндр |
- Ціна: 795 ₴





