
Електробатарея алюмінієва (олива) Gladiator HYBRID 12 секцій, термостат
8 870 ₴
- В наявності
- Код: 31668
- 1. Ніжки-ролики
Масляний обігрівач алюмінієвий Gladiator Hybrid складається з корпусу литого під тиском алюмінієвого сплаву і містить рідину для внутрішньої передачі тепла, що складається з мінеральної олії високого ступеня очищення з високим коефіцієнтом теплопередачі, що володіє високою стійкістю до окислення, що сприяє тривалому терміну. Внутрішня рідина нагрівається через тен, блок терморегулятор має три варіанти потужності 1200/1500/2000 Вт для радіатора HYB-12 (12 секцій). Оснащений регулюючим термостатом і запобіжним пристроєм Heatpol (Польща). Призначений для опалення приміщення 27 м.кв. із висотою стель до 2,5 метрів.
Радіатор Gladiator HYB-12 алюмінієвий, секційний складається з 12 секцій з максимальною глибиною 100 мм, з максимальною тепловіддачею. Автоматика регулювання забезпечує високу точність температури нагрівання масла всередині радіатора, а алюмінієвий корпус радіатора високу теплопередачу конвекцію теплого повітря. Клас захисту електрорадіатора Gladiator Hybrid від води IP54, можлива установка у ванній кімнаті. Робоча температура 0 ÷ 75 °С теплоносія. Олія інертна гіпералергенна високого ступеня очищення не боїться низьких температур, нагрівається швидко, має високу температуру кипіння, не має запаху і не випаровується. Ролики ніжки йдуть у комплекті може переміщатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kvant Labaratory |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 19 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1060 мм |
| Снур живлення | Да |
| Регулювання потужності | Ступеневе |
| Колеса | Да |
| Методи встановлення | Напільний |
| ТеНовий нагрівач | Да |
| Максимальна температура нагрівання, °C | 65-75 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Площа обігрівання, м2 | 27 |
| Кількість секцій | 12 |
| Тип термостата | Механічний |
| Довжина шнура | 100 см |
| Термостат | Да |
- Ціна: 8 870 ₴





