
Гнучка підводка мідна хромована кут 90°, 1/2 ВВ, d 10 мм бумеранг FLEXY CHROME 20 см (10+10)
350 ₴
- В наявності
- Код: 31383
+380 (67) 553-44-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучка підводка для підключень мідна хромована кут 90 градусів, діаметр підключення 1/2 дюйма внутрішня-внутрішня, діаметр трубки 10 мм, модель бумеранг FLEXY CHROME Виготовляються з високоякісної міді, покритої хромом, що гарантує їхню довговічність та термо. Трубка має діаметр 10мм та товщину стінки 1мм. Мідні хромовані трубки – це чудова альтернатива гнучким шлангам із нержавіючої сталі, які використовуються для підключення сантехнічного обладнання, побутових приладів, газових колонок, бойлерів тощо. Вони мають благородний вигляд, тому можуть бути частиною інтер'єру ванної кімнати або кухні. Переваги: Довговічність. Стійкість до високих та низьких температур (від -15 до + 200 °С). Витримують великі перепади тиску (максимальний робочий тиск 20 бар). Ідеально вписуються у будь-який інтер'єр. Мають широку сферу застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flexy |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення гнучкої підводки | Для пральних машин, Для змішувачів, Для котлів, Для бойлерів, Для насосів, Для посудомийних машин, Для біде, Для газових колонок, Для газових котлів, Для газових плит, Для душових кабін |
| Мінімальна температура робочої рідини | -15 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Хром |
| Матеріал | Мідь |
| Розмір | 20 см (10+10) |
| Діаметр трубки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



